Start Aktualności Udany powrót Nyskiej Giełdy Staroci. W kwietniu kolejna

Udany powrót Nyskiej Giełdy Staroci. W kwietniu kolejna

przez Nysa Hot

W ubiegły weekend kroki fanów antyków, zabytkowych rzeczy i prawdziwych unikatów skierowały się do Skorochowa. W Ośrodku AKWA Marina odbyła się pierwsza po zimowej przerwie Nyska Giełda Staroci. Wydarzenie wróciło z przytupem, kto tym razem nie zdążył będzie miał okazję kupić coś wyjątkowego w kwietniu.

Powoli rozkręca się sezon wydarzeń nad Jeziorem Nyskim. Asumptem do bogatego w imprezy okresu była wracająca z zimowego snu Nyska Giełda Staroci. Zostali z niego też wyrwani wszyscy fani rzeczy oldschoolowych i trudno dostępnych, stąd dobra frekwencja, zwłaszcza w niedzielę.

Podczas wydarzenia trwała też wyprzedaż garażowa. Była to więc okazja nie tylko do wiosennych porządków w garażu, ale i zarobienia paru groszy, czy rozejrzenia się za rzeczami, które przydadzą nam się na co dzień.

Kolejna Nyska Giełda Staroci już w przyszłym miesiącu. Tym razem wydarzenie odbędzie się  w dniach 9-10 kwietnia. Spotkania będą trwały do października.

Foto: Nyska Giełda Staroci

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź