Start Hot Urocze psiaki do adopcji! Kolejna świetna akcja w Schronisku

Urocze psiaki do adopcji! Kolejna świetna akcja w Schronisku

przez Nysa Hot

Obecnie w Schronisku dla Bezdomnych zwierząt w Konradowej przebywa ponad 30 psiaków, które czekają na bezpieczny i kochający dom. Tym razem do adopcji czworonogów zachęcać będą młode siatkarki NTSK PANS Komunalnik Nysa.

Dziewczyny zrobiły sobie zdjęcia z psami i teraz w mediach społecznościowych będą namawiać na przygarnięcie uroczego pupila. Sesję zdjęciową wykonała Magda Syposz.

Jak pokazała wczesniejsza tego typu akcja, warto organizować takie przedsięwzięcia. Podczas akcji „Uszy do góry” zainicjonowanej przez kierownik Schroniska Małgorzatę Jurkowską i Piotra Bobaka, Sekretarza Miasta, nowy dom znalazło aż 10 z 12 prezentowanych psiaków. Przypomnijmy, że Piotr Bobak przeszedł Szlak Sudecki i przy okazji promował adopcję psów.

Teraz liczymy na podobny odzew ze strony internautów przy okazji akcji nyskich siatkarek. Nysa Hot i RADIO HOT Nysa oczywiście pomogą w jej nagłośnieniu.

Dodajmy, że podczas sobotniego meczu (7.10) naszych siatkarek z MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych odbędzie się zbiórka na rzecz Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Konradowej.

Podczas zbiórki zbierane będą:
🔹ręczniki
🔹koce
🔹mokrą karmę dla psów
🔹smaczki dla psów
🔹środki czystości (ręczniki papierowe, środki dezynfekujące)

– Już przed pierwszym gwizdkiem na hali przy ulicy Głuchołaskiej 12 będą na nas czekać wspaniali wolontariusze, którzy chętnie opowiedzą o podopiecznych Schroniska w Konradowej oraz zadbają o to żeby Wasze dary trafiły w łapy Naszych potrzebujących przyjaciół – informuje NTSK PANS KOMUNALNIK Nysa.

Dodajmy, że wywiad z kierownik Schroniska Małgorzatą Jurkowską, usłyszycie na antenie RADIO HOT Nysa już w najbliższy wtorek. Premiera po godz. 12. 00.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź