Start Aktualności Urzędy Skarbowe do 19. Pomogą „zrozumieć” Polski Ład

Urzędy Skarbowe do 19. Pomogą „zrozumieć” Polski Ład

Dyżury w Urzędach Skarbowych w zakresie nowych przepisów podatkowych

przez Nysa Hot

Od jutra Urzędy Skarbowe będą pracować od 8 do 19. Wszystko po to, by wyjaśnić ewentualne pytania dotyczące rozwiązań podatkowych, jakie znalazły się w Polskim Ładzie. Dyżury będą prowadzić również pracownicy nyskiej skarbówki.

Według związkowców Krajowej Administracji Skarbowej nowe przepisy są niejasne i niedoprecyzowane, a Ministerstwo Finansów wciąż nie przedstawiło obowiązującej wykładni kluczowych kwestii związanych ze zmianami w systemie podatkowym. Wychodząc naprzeciw licznym zapytaniom przedsiębiorców, Ministerstwo Finansów zdecydowało o wzmocnieniu działań informacyjnych, w tym  o dyżurach w US.

Informacje będzie można uzyskać w urzędzie skarbowym osobiście lub kontaktując się telefonicznie. Dane teleadresowe są dostępne na stronach internetowych poszczególnych Izb Administracji Skarbowych. Od 11 stycznia będzie można umówić się na wizytę w urzędzie,  korzystając z usługi rezerwacji na stronie wizyta.podatki.gov.pl.

Urząd Skarbowy w Nysie – dane podmiotu

telefon: +48 77 408 08 00
faks: +48 77 408 08 10
e-mail: 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź