Start Aktualności Uwaga, szkło w popularnym piwie. Zostaje wycofane ze sprzedaży

Uwaga, szkło w popularnym piwie. Zostaje wycofane ze sprzedaży

przez Nysa Hot

Główny Inspektor Sanitarny wydał ostrzeżenie dotyczące piwa Miłosław. Jak informuje GIS, produkt z partii wskazanej w komunikacie nie powinien być spożywany i należy go natychmiast zwrócić do sklepu. Mogą bowiem znajdować się w nim fragmenty szkła.

Producent wycofał już wadliwą partię ze sklepów (PIWO MIŁOSŁAW NIEFILTROWANE 0,5L, oznakowane terminem przydatności: 28-11-2020). Trwa ustalanie jak doszło do tego, że w butelkach mogą znajdować się kawałki szkła.

Informujemy, że w związku ze stwierdzeniem ciała obcego – fragmentu szkła w produkcie: PIWO MIŁOSŁAW NIEFILTROWANE 0,5L, oznakowanego terminem przydatności: 28-11-2020 podjęliśmy decyzję o wycofaniu ze sprzedaży całej partii towaru, z której pochodzi butelka. Informujemy także, że stwierdzenie ciała obcego w butelce nie jest powiązane ze szkodą wywołaną na żadnym z naszych Konsumentów. Prosimy wszystkich, którzy zakupili powyższe piwo o jego nie spożywanie i zwrócenie do sklepu w którym zostało zakupione – czytamy w komunikacie browaru Fortuna, producenta piwa Miłosław.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź