Start Aktualności V Powiatowy Zjazd Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Nysie

V Powiatowy Zjazd Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Nysie

przez Nysa Hot

W sobotę, 18 grudnia, na Zamku w Otmuchowie odbył się V Powiatowy Zjazd Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Nysie.

W Zjeździe uczestniczyli starosta nyski Andrzej Kruczkiewicz, Joanna Burska członek Zarządu Powiatu, prezes Zarządu Oddziału Wojewódzkiego Związku OSP RP w Opolu – Druh Andrzej Borowski, prezes Zarządu oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Nysie – Druh Władysław Krysowaty, z-ca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Nysie mł. bryg. mgr inż. Marcin Skalny, kapelan Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu nyskiego ks Piotr Mazur, burmistrzowie i wójtowie z terenu powiatu nyskiego oraz delegaci wybrani na zjazdach oddziałów gminnych.

Podczas spotkania, dokonano wyboru władz na kadencję 2021-2026 do Zarządu oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Nysie, delegatów na Zjazd Wojewódzki oraz 4 przedstawicieli do Zarządu oddziału Wojewódzkiego Związku OSP RP w Opolu.

Wiele ciepłych słów do uczestników Zjazdu skierował starosta nyski Andrzej Kruczkiewicz, który podziękował za pięcioletni okres pracy, wyraził uznanie i szacunek gratulując dotychczasowej działalności. Starosta życzył również pomyślności i kolejnych lat skutecznego działania. Druhom i druhnom podziękował za codzienną gotowość do niesienia pomocy wszystkim potrzebującym.

Źródło i zdjęcie: Starostwo Powiatowe w Nysie 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź