Start Aktualności W Castoramie znowu kwiaty za elektrograty

W Castoramie znowu kwiaty za elektrograty

przez Nysa Hot

Castorama Nysa zaprasza do wzięcia udziału w akcji „kwiaty za elektrograty”. W zamian za zużyty sprzęt klienci dostaną piękne bratki. Akcja potrwa od 26 do 28 marca.

Kolejna odsłona akcji kwiaty za elektrograty

Już w ten weekend klienci Castoramy będą mieli okazję do pozbycia się zalegających elektrośmieci. W zamian otrzymają wiosenne bratki. Akcja ciesząca się duży powodzeniem od kilku lat, kolejną odsłonę będzie miała jesienią. Jej partnerem jest Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego AURAEKO.

Jeżeli stan środowiska nie jest Ci obojętny, zastanawiasz się co zrobić ze zużytym domowym sprzętem elektronicznym i elektrycznym, koniecznie dołącz do naszej akcji! – informuje Castorama

Kampania edukacyjna „Kwiaty za elektrograty” ma na celu budowanie i promowanie proekologicznych postaw oraz podwyższenie wiedzy na temat zagrożeń dla planety wynikających z nieprawidłowego gospodarowania odpadami.

W tym roku odbędą się dwie edycje tej akcji – po raz pierwszy wiosenna, i jak zawsze, jesienna. W ubiegłym roku w zamian za elektrośmieci rozdawane były sadzonki wrzosów. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem.

kwiaty za elektrograty Nysa

Zobacz ile bratków możesz otrzymać

  • duży sprzęt AGD (lodówka, pralka, kuchenka, itp.) – 3 bratki
  • duży sprzęt elektroniczny (telewizor, monitor, itp.) – 3 bratki
  • mały sprzęt AGD (robot kuchenny, odkurzacz, itp.) – 2 bratki
  • mały sprzęt elektroniczny (komputer, odtwarzacz, itp.) – 2 bratki
  • elektronarzędzia (wiertarka, wkrętarka, szlifierka, itp.) – 1 bratek
  • baterie (25 sztuk) – 1 bratek
  • telefon komórkowy – 1 bratek

Akcja trwa do wyczerpania zapasów sadzonek. Maksymalnie 10 sadzonek na jednego uczestnika Akcji. Zobacz regulamin (link).

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź