Start Inwestycje W Dekadzie otwarto nowy sklep

W Dekadzie otwarto nowy sklep

przez Nysa Hot

Reporter Young, to zgodnie z zapowiedziami kolejna marka, która wchodzi do nyskiej Dekady. Sklep został otwarty dzisiaj. Jak zapowiada dyrektor galerii, niebawem kolejne premiery. Wśród nich TEDi, który ma zarezerwowaną sporą powierzchnię użytkową.

Marka Reporter Young oferuje odzież dla dziewcząt i chłopców w rozmiarach 134 -176. Sklep szybko może stać się jednym z ulubionych wśród lokalnej młodzieży. Marka od lat stawia na streetwear i najnowsze trendy sezonowe. Pierwszy salon w Nysie mieści się na pierwszym piętrze, naprzeciw Smyka. Na tej samej kondygnacji otworzy się sklep TEDi  Podczas naszej ostatniej rozmowy dyrektor galerii Maciej Kwit nie podał dokładnej daty. Plany zmieniają się w związku z aktualnymi obostrzeniami związanymi z pandemią. Przypomnijmy, że zakupów w galeriach nie zrobimy podczas kwarantanny narodowej. Od 28 grudnia br. do 17 stycznia 2021 r. otwarte będą jedynie sklepy spożywcze, czy drogerie.

Pandemia pokrzyżowała też plany otwarcia restauracji Stara Gazownia. Tutaj poczekamy co najmniej do marca. Wcześniej będziemy mogli skorzystać z oferty na wynos Pierożków u Belfra.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź