Start Aktualności W Nysie będzie kolejna strefa kibica!

W Nysie będzie kolejna strefa kibica!

przez Nysa Hot

W piątek informowaliśmy o powstającej na kąpielisku miejskim Frajda strefie kibica, na zbliżające się wielkimi krokami Euro 2020. Tymczasem kolejna spółka miejska chce wykupić koncesję na transmisję meczy na dużym telebimie.

Strefa kibica na AKWA Marinie

Mowa o spółce AKWA, która zarządza ośrodkiem AKWA Marina nad Jeziorem Nyskim. Patrząc na ich dotychczasową skuteczność, powstanie strefy to kwestia czasu. A tego do Mistrzostw Europy zostało już niewiele. Pierwszy mecz grupowy Polska zagra 14 czerwca ze Słowacją o godzinie 18.00. To będzie kluczowy mecz w kontekście awansu do kolejnej rundy rozgrywek. Mecz mamy obejrzeć na dużym telebimie. AKWA szuka operatora, który przygotuje piłkarską ucztę dla kibiców.

Szczegóły transmisji meczy nad Jeziorem Nyskim poznamy niebawem. Na pewno kibice będą mieli gdzie zaopatrzyć się w jedzenie i picie. Od dwóch tygodni przy wiacie grilowej soją popularne food trucki.

 

UEFA_Euro_2020_Logo

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź