Start Hot W Nysie działają dwie komory hiperbaryczne!

W Nysie działają dwie komory hiperbaryczne!

przez Nysa Hot

Terapia w komorze hiperbarycznej często jest ostatnią szansą na uratowanie stopy u osób z powikłaniami cukrzycy, czy też dla pacjentów z poważnymi poparzeniami. Urządzenie pomaga również w przypadku powikłań po Covid 19 czy w leczeniu boreliozy.

Dwie komory hiperbaryczne znajdziemy w Centrum Oxygen przy ul. Komisji Edukacji Narodowej 54 w Nysie

Komory hiperbaryczne wykorzystywane są m.in. w leczeniu poparzeń czy zatruć czadem, a także przy pomocy pacjentom po wstrząsach, reanimacjach czy osobom z dużymi zakażeniami. Gama zastosowań urządzenia jest bardzo szeroka. Pacjentowi zamkniętemu w urządzeniu podaje się tlen pod zwiększonym ciśnieniem. Dzięki temu dociera on do uszkodzonych komórek i pomaga w ich regeneracji.

Korzyści płynących z wizyty w komorze hiperbarycznej jest wiele. To m.in. przyspieszenie procesu rekonwalescencji po przebytych operacjach i zabiegach czy przyspieszenie procesu gojenia ran, obrzęków, siniaków i blizn.

Szerokie zastosowanie urządzenia

Urządzenie znakomicie sprawdza się też w leczeniu tzw. stopy cukrzycowej. Pomaga też dojść do sprawności osobom po udarach. Co szczególnie ważne w obecnych czasach, urządzenie pomaga pacjentom po przebytym zakażeniu koronawirusem. 

Urządzenie jest bezpieczne, więc bez obaw mogą korzystać z niego także najmłodsi.  Okazuje się bardzo pomocne np. w terapii dzieci z autyzmem. Komora pomaga również osobom chorującym na boreliozę, niwelując m.in. zaburzenia neurologiczne. Co ważne, z urządzenia mogą korzystać także zdrowe osoby.  Komora jest wskazana m.in. dla sportowców.

Zobacz więcej – Komora hiperbaryczna – Oxygen Nysa

Nr. tel. – 576 352 768

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź