Start Inwestycje W Nysie powstanie pierwszy salon sieci Douglas

W Nysie powstanie pierwszy salon sieci Douglas

przez Nysa Hot

W Nysie pojawi się pierwsza w mieście perfumeria sieci Douglas. Nowoczesny salon z ofertą selektywnych produktów kosmetycznych i pielęgnacyjnych dostępny będzie w IV kwartale br.

Lider sektora kosmetycznego w Europie zajmie w najnowszym projekcie Dekady blisko 220 m2. Wcześniej inwestor informował, że podpisano również umowę najmu z firmą Rossmann. Prace przy budowie galerii na dzień dzisiejszy przebiegają w dobrym tempie. Nie widać kryzysu i deficytu podwykonawców w związku z pandemią koronawirusa, co nie znaczy, że ten nie nadejdzie. Planowo otwarcie galerii ma nastąpić w październiku 2020 roku. Jeśli sytuacja epidemiczna pogorszy się, niewykluczone, że inwestor z Warszawy będzie musiał opóźnić otwarcie galerii.

Oprócz Douglasa, na dwóch poziomach galerii znajdą się m.in. sklepy takich marek jak Yes, Briju, Swiss, House, Vistula, Wólczanka, Martes Sport, 50 style, Empik oraz mutlipleks kinowy.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź