Start Aktualności W Nysie powstanie rodzinny park rozrywki!

W Nysie powstanie rodzinny park rozrywki!

przez Nysa Hot

W tym roku ma zostać przygotowana dokumentacja na budowę rodzinnego parku rozrywki i edukacji w Nysie. Poinformował o tym podczas wywiadu w Radio Nysa burmistrz Kordian Kolbiarz.

-Chciałbym żeby w Nysie, wzorem przedwojennych parków jordanowskich, powstała przestrzeń, która będzie zachęcała do aktywności, do wybrania się na spacer całą rodziną. To ma być teren, gdzie niezależnie od wieku, każdy znajdzie coś dla siebie – mówi Kordian Kolbiarz, burmistrz Nysy.

Miejsce rodzinnego parku rozrywki wstępnie zostało już wybrane. Teraz  gmina weryfikuje stan prawny, czy tego typu inwestycja jest tam możliwa. Burmistrz na razie nie zdradził jednak o jaką lokalizację konkretnie chodzi. Wkrótce mamy poznać więcej szczegółów.

Foto ilustracyjne/Pixabay

Powiązane artykuły

1 komentarz

Kikiki 6 stycznia 2021 - 09:36

Sugeruję by zrobić Disneyland 🙂 do Paryża spory kawałek drogi i niezbyt bezpiecznie tam teraz, a tak będziemy mieć swój własny i co ważniejsze ściągniemy masę turystów 😉

Komentarze niedostępne.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź