Start Aktualności W Nysie przybędą aż 3 kawiarnie

W Nysie przybędą aż 3 kawiarnie

przez Nysa Hot

Uważnie przyglądamy się mapie gastronomicznej w naszym mieście, a dziś na tapet bierzemy kawiarnie. W najbliższych miesiącach otworzą się trzy takie miejsca. 

Zaczniemy od miejsca, które doskonale znamy i które niedługo, po krótkiej przerwie zostanie reaktywowane przez nową właścicielkę. Mowa o „Cest la vie” na ul. Bielawskiej.

– Jeszcze w tym m-cu będziecie mogli napić się kawy, zjeść domowe ciasto i poczuć wiosenną atmosferę w „Cest la vie”. Dziękujemy i zapraszamy po nowe do Agnieszki – czytamy na profilu kawiarni na Facebooku.

Kawiarnia (a właściwie cukiernia i kawiarnia) ma powstać także w Rynku w lokalu po dawnej Pychotce. Lokal ma zostać otwarty w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

Nowy lokal powstanie również na osiedlu Słowiańska. Będą tam dobrze już znane nysanom smaki. Powstanie bowiem drugi punkt Ciastoteki, która serwuje m.in. desery, ciasta i kawy w lokalu w nyskim Rynku. Ma zostać otwarty w II kwartale tego roku.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź