Start Aktualności W oczekiwaniu na Święta

W oczekiwaniu na Święta

przez Nysa Hot

Piękna bombka, nyska, karoca z reniferem czy misiek czytający dzieciom bajki – już niebawem wszystkie te elementy rozbłysną w pełnej krasie. W środę spółka EKOM zaczęła montaż świątecznych ozdób. Odpalenie tradycyjnie czeka nas w Mikołajki.

Do Świąt pozostał już niespełna miesiąc. Nic więc dziwnego, że coraz więcej elementów przypomina nam o tym, że niebawem najpiękniejszy okres w roku. Na sklepowych półkach przybywa świątecznego asortymentu, a z radioodbiorników słychać już powoli znane melodie. Wkrótce zrobi się jeszcze bardziej klimatycznie. Wszystko za sprawa pięknych ozdób, które tradycyjnie rozświetlą Nysę. W tym roku nie będzie nowej instalacji, ale powrócą już dobrze znane i lubiane. Na Placu Kopernika znów będzie można robić pamiątkowe zdjęcia w ogromnej bombce czy karocy z reniferem. Na Placu Paderewskiego ponownie stanie natomiast sympatyczny miś, który będzie czytał dzieciom bajki. Oby w tym roku dopisała też pogoda. Czekamy na białe Święta. Nie wiadomo jeszcze jak zostanie udekorowana ulica Wrocławska, która ma zostać oddana do użytkowania w ciągu kilku najbliższych dni.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź