Start Inwestycje W Opolu powstanie sieć ogólnodostępnych sieci ładowania

W Opolu powstanie sieć ogólnodostępnych sieci ładowania

przez Nysa Hot

Do 7 kwietnia w Opolu trwają konsultacje społeczne dotyczące zaproponowanych lokalizacji stacji ładowania samochodów elektrycznych. W naszym województwie zagęszczenie stacji wciąż pozostaje poniżej oczekiwań.

W planie przewidziano ponad 20 nowych punktów stacji ładowania samochód z napędem elektrycznym. Mieszkańcy Opola uwagi mogą zgłaszać do 7 kwietnia. Nie wiadomo kiedy podobne stacje staną w Nysie. Gmina przed rokiem informowała, że temat zostanie poważnie potraktowany, a montaż urządzeń to kwestia czasu na pozyskanie funduszy. Stacje pojawią prawdopodobnie tuż po zakończeniu rewitalizacji głównych ulic miasta. Tak zrobiono w Otmuchowie. W ramach projektu „Rewitalizacja terenów miasta Otmuchów” przewidziano również montaż samoobsługowych stacji w ścisłym centrum miasta. Otmuchowianie mogą z nich za darmo korzystać od kilku miesięcy.

Wiemy na pewno, że w Nysie w pierwszej kolejności w maju zostaną zamontowane nowe meble miejskie na wyremontowanych ulicach.

 

 

Powiązane artykuły

1 komentarz

ANDRZEJ 6 kwietnia 2022 - 14:39

Nysa jak zwykle w czarnej dziurze z elektr-omobilnością ważniejsze setki tysięcy na ławeczki,murki i inne pomniczki. A w Otmuchowie ponad rok nie działa stacja ładowania na rynku Wzięli PIENIĄDZE Z DOTACJI,
Napisali śmieszną kartkę że czekają na odbiór techniczny” CHYBA Z KAMBODŻY”.

Komentarze niedostępne.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź