Start Hot W ośrodku wypoczynkowym nad jeziorem powstaje kolejny domek!

W ośrodku wypoczynkowym nad jeziorem powstaje kolejny domek!

przez Nysa Hot

Przypomnijmy, że spółka AKWA ma ambitne plany związane z Ośrodkiem w Skorochowie. Ma tam powstać 40 nowoczesnych domków, które będą przez cały rok dostępne dla turystów. Pierwszy taki obiekt stoi już od pół roku. Ruszyła także budowa kolejnego.

Nyskie jezioro znów w programie tv

– Powstaje kolejny domek na naszym Ośrodku. Tak jak za pierwszym razem, proces powstawania domku będziemy mogli obejrzeć w programie „Moje wymarzone miejsce” – informuje Ośrodek Rekreacji AKWA Marina. – Już wkrótce przedstawimy Wam nowych bohaterów, którzy opowiedzą o swoich marzeniach i tym wspaniałym miejscu.

Budowę pierwszego z nowoczesnych domków także śledziła telewizyjna kamera. Wówczas bohaterami odcinka programu “Moje wymarzone miejsce” na kanale Domo+ byli Virginia i Przemek Dziadusiowie. 

Tereny wypoczynkowe dawnego Nyskiego Ośrodka Rekreacji mają wreszcie stać się turystyczną wizytówką na miarę XXI wieku. Oprócz nowoczesnych domków wypoczynkowych powstaną jeszcze m.in. sala konferencyjna dla 120 osób, plac zabaw i sauna.

Foto: Ośrodek Rekreacji AKWA Marina w Skorochowie/ Facebook

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź