Start Aktualności W Paczkowie wypożyczymy elektryczne hulajnogi

W Paczkowie wypożyczymy elektryczne hulajnogi

Ten sam system ruszy niebawem w Nysie i prawdopodobnie w Otmuchowie

przez Nysa Hot

Już od 29 lipca w Paczkowie będzie można szybko i wygodnie za pomocą aplikacji TIER wypożyczać hulajnogi elektryczne. Stawka będzie wynosić kilkadziesiąt groszy za minutę korzystania. Tego typu system świetnie sprawdza się m.in. w letnich kurortach.

TIER Mobility na polskim rynku

Znajdź na mapie e-hulajnogę i odblokuj ją skanując kod QR. Rozpocznij przejazd, przesuń podpórkę do tyłu, jedną stopę postaw na hulajnodze, a drugą odepchnij się, by ruszyć. Tak w skrócie wygląda instrukcja użytkowania co raz bardziej popularnych hulajnóg. W Paczkowie będziemy mogli je wypożyczyć np. z kilku wyznaczonych do tego stacji i zostawić w dowolnym miejscu w mieście. Lokalny operator będzie uzupełniał wyczerpane baterie.

Tego typu rozwiązanie będzie testowane w Paczkowie w okresie letnim. W Nysie prawdopodobnie, w zależności od stopnia zainteresowania – niemal przez cały rok. Operator, który chce wejść na opolski rynek działa już w kilkudziesięciu miastach w Polsce. Za granicą do dyspozycji mieszkańców są również inne urządzenia z napędem elektrycznym.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź