Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 16 lipca 2025 00:04
Ważne!
Reklama

W Parku Miejskim stanie mural! Gmina szuka wykonawcy

W Parku Miejskim stanie mural! Gmina szuka wykonawcy
Gmina Nysa ogłosiła konkurs na opracowanie projektu graficznego i wykonanie muralu, którego tematem jest „Przyroda w Gminie Nysa”. Konkurs skierowany jest do artystów tworzących murale, którzy wykonali już co najmniej dwie tego typu prace.
- Celem Konkursu jest wyłonienie zwycięzcy wykonania projektu graficznego muralu. Na jego podstawie, w oparciu o odrębną umowę, zostanie wykonany mural na ścianie muru zlokalizowanego na granicy działki 23/17, przy budynku starej ciepłowni przy Parku Miejskim. Swoją treścią ma nawiązywać do potencjału walorów przyrodniczych ziemi nyskiej i występujących w Gminie Nysa gatunków fauny i flory, w szczególności występujących w Parku Miejskim - informuje Gmina Nysa.

Na prace konkursowe magistrat czeka do 29 kwietnia 2022 r.

Zobacz szczegóły konkursu - kliknij link

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: PolakTreść komentarza: Tak tak. Zawsze mają rezerwy.Data dodania komentarza: 7.07.2025, 19:01Źródło komentarza: Groźny niż genueński nadciąga nad Polskę. Szykuje się gwałtowne załamanie pogodyAutor komentarza: Stefek K.Treść komentarza: To dlatego koło basenu nie są respektowane znaki drogowe, kierowcy parkują sobie jak im się podoba a przejechać nie można (policja chyba się boi basenowiczów jak Księży) i wieczorami wyścigi po mieście szczególnie ul. Ujejskiego oraz Rynek i drift na rondach, parkingach. Ale Oni wolą złapać kogoś na hulajnodze bądź za kradzież bułki. Niestety taka jest postawa Policji czyli dzisiejszej instytucji do zarabiania pieniędzy, a potem zdziwieni że chętnych do Nich do pracy nie ma.Data dodania komentarza: 5.07.2025, 11:15Źródło komentarza: Święto Policji w Nysie – zmiany w organizacji ruchu i planowane atrakcjeAutor komentarza: MacTreść komentarza: Pan Palimąka to niech drogi po naprawia bo za IŁawą w stronę Łączek to dziura na dziurze.Data dodania komentarza: 17.06.2025, 20:54Źródło komentarza: Nowy skwer i pomnik jedności powstanie przy ul. RodziewiczównyAutor komentarza: Mieszkanie powiatuTreść komentarza: A kiedy nowa karetka dla Głuchołaz?Data dodania komentarza: 13.06.2025, 18:43Źródło komentarza: Nowa karetka dla Zespołów Ratownictwa Medycznego w KorfantowieAutor komentarza: ZłaTreść komentarza: Ta 8 lat 😂 Polskie sądy 🤦 1,5roku w zawieszeniu na trzy lata .Data dodania komentarza: 11.06.2025, 16:37Źródło komentarza: Tragiczny wypadek na Alei Wojska Polskiego. Nie żyje mężczyznaAutor komentarza: KrzysiekTreść komentarza: xD ten to się nadaje do agitek pro-trzaskowskich jedynieData dodania komentarza: 3.06.2025, 17:20Źródło komentarza: Daniel Palimąka odznaczony za zasługi dla samorządu terytorialnego
Reklama
Reklama