Start Aktualności W sobotę nad jeziorem startuje Beach Brothers!

W sobotę nad jeziorem startuje Beach Brothers!

przez Nysa Hot

W sobotę nad nyską riwierą startuje sezon letni, a wraz z nim nowe atrakcje. Przy plaży będzie beach bar z prawdziwego zdarzenia oraz wypożyczalnia sprzętu wodnego. Po raz pierwszy pojawią się popularne deski sup.

Nowości nad Jeziorem Nyskim

Nowy projekt pod nazwą Beach Brothers to pomysł inwestora z Prudnika TaBet Investments. Firma dostrzegła niewykorzystany potencjał nyskiego akwenu i na poważnie podeszła do turystów odwiedzających ośrodek AKWA Marina.

Jak rozpocząć sezon to na grubo! W związku z powyższym, zapraszamy na wielkie otwarcie u Beach Brothers! Szykujemy dla Was wiele atrakcji, aby rozpoczęcie sezonu było naprawdę udane – czytamy na FB nowego projektu

Jak mówi właściciel firmy Marcin Zielonka, przygotowania do sezonu trwały kilka miesięcy. Efekty na plaży już widać. Od soboty będziemy mogli sami skosztować drinków własnej produkcji Beach Brothers i zrelaksować się na leżaku pod palmami. Dla ochłody beach bar proponuje lody rzemieślnicze od Braci Koral.

Tu warto dodać, że od soboty do końca wakacji nad akwenem będą czuwać ratownicy. Z kolei od 18 czerwca będzie otwarte również Kąpielisko Miejskiej Frajda przy ul. Saperskiej.
Zachęcamy do aktywnego wypoczynku w Nysie.
fot. Beach Brothers

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź