Start Student W tłusty czwartek oddali krew dla potrzebujących

W tłusty czwartek oddali krew dla potrzebujących

przez Nysa Hot

Tłustoczwartkowa Zbiórka Krwi cieszyła się ogromnym zainteresowaniem nie tylko wśród studentów, ale także wśród mieszkańców Nysy. Nad organizacją wydarzenia czuwali studenci z Koła Naukowego Medycyny Ratunkowej COR.

Po szczegółowej rejestracji w budynku Rektoratu, w mobilnym krwiobusie ze specjalistycznym wyposażeniem Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Opolu osoby, które chciały wspomóc akcję mogły oddać 450 ml krwi. Uczestnicy akcji mogli otrzymać posiłek regeneracyjny, pączka z logiem Koła Naukowego Medycyny Ratunkowej COR oraz ciepłe napoje. Studencką akcję wsparła Piekarnia – Cukiernia Piotr Banyś. Tłustoczwartkowa Zbiórka Krwi, była świetną okazją do czynienia dobra. Była to również akcja propagująca ideę oddawania krwi dla potrzebujących ją pacjentów wśród młodych ludzi oraz znakomita promocja kierunków z zakresu nauk medycznych oraz nauk o zdrowiu w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nysie.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź