Start Hot W weekend znów będzie koncertowo i … smacznie

W weekend znów będzie koncertowo i … smacznie

przez Nysa Hot

Jak zawsze w okresie wakacyjnym sprawdzamy atrakcje jakie czekają nas w nadchodzący weekend. Tym razem znów nie zabraknie muzyki, ale przed nami również nocne zwiedzanie Twierdzy Nysa i Festiwal Pierogów nad Jeziorem Nyskim.

Nocne zwiedzanie Twierdzy Nysa

Informacja Turystyczna w Nysie zaprasza na kolejne w tym roku „Nocne zwiedzanie Twierdzy Nysa”. Wydarzenie czeka nas 21 lipca. Początek o godz. 21:00.

Organizowane cyklicznie wydarzenie cieszy się dużym zainteresowaniem. 21 lipca ponownie zaplanowano zwiedzanie nyskich obiektów fortecznych z przewodnikami, w klimatycznym nocnym anturażu, z towarzyszącymi pochodniami.

– W cenie 60 zł poczęstunek, ubezpieczenie i bilety do wszystkich obiektów – informuje Punkt Informacji Turystycznej Bastion św. Jadwigi w Nysie.

Zapisy pod nr telefonu – 77 433 49 71.

Koncert w ramach 10. Międzynarodowej Akademii Wiolonczelowej

22 lipca (sobota), godz. 19.00 – „1,2,3 IMPRO” – koncert jazzowy i Jam Session w ramach 10. Międzynarodowej Akademii Wiolonczelowej.

Wystąpią: Stephan Braun, Karpeta Jazz Brothers i inni.

Festiwal Pierogów

22 lipca odbędzie się kolejna edycja Festiwalu Pierogów w Ośrodku Rekreacji AKWA Marina. 

Pyszne pierogi przygotują m.in. panie z lokalnych kół gospodyń wiejskich. Festiwal potrwa cztery godziny – od 14.00 do 18.00.

Letni koncert na Placu Paderewskiego

W najbliższą niedzielę na Placu Paderewskiego wystąpi dla nas „Zakochany duet”.

Koncert rozpocznie się o godz. 18.00.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź