Start Aktualności W Wigilię chodził po mieście z …marihuaną. 26-latek zatrzymany przez Policję

W Wigilię chodził po mieście z …marihuaną. 26-latek zatrzymany przez Policję

przez Nysa Hot

W Wigilię policjanci zatrzymali 26-letniego mieszkańca naszego miasta. Znaleźli przy nim susz roślinny. Nie był to jednak susz na kompot po obfitej wigilijnej kolacji, a narkotyki.

24 grudnia, przed godziną 14:00 nyscy policjanci na terenie miasta zauważyli mężczyznę, którego podejrzewali, że może mieć związek z przestępczością narkotykową. Podczas kontroli 26-latka, funkcjonariusze znaleźli przy nim woreczek strunowy z suszem roślinnym. Młody mieszkaniec Nysy został zatrzymany -mówi st. sierż. Janina Rudkowska, oficer prasowy KPP w Nysie.

Badania testerem narkotykowym potwierdziło, że zabezpieczona substancja to marihuana. Podczas przeszukania mieszkania 26-latka policjanci znaleźli kolejne narkotyki.

– Funkcjonariusze zabezpieczyli prawie 40 gramów narkotyku. Młody mieszkaniec Nysy usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających – mówi st. sierż. Janina Rudkowska, oficer prasowy KPP w Nysie.

26-latkowi grozi teraz kara nawet do 3 lat więzienia.

Foto: KPP Nysa

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź