Start Aktualności W zatrzymaniu poszukiwanego listem gończym pomógł… ptak

W zatrzymaniu poszukiwanego listem gończym pomógł… ptak

przez Nysa Hot

To dopiero niecodzienna historia. 47-letni mieszkaniec Wrocławia zgłosił zdarzenie drogowe z udziałem zwierzyny. Po przybyciu na miejsce policjantów z nyskiej drogówki okazało się, że… mężczyzna był poszukiwany listem gończym.

– Do tego nietypowego zdarzenia doszło w niedzielę chwile po godzinie 13:00 na obwodnicy Nysy w rejonie miejscowości Wyszków Śląski. Oficer dyżurny nyskiej komendy, otrzymał zgłoszenie dotyczące uszkodzenia pojazdu przez zwierzynę- ptaka. Na miejsce zostali wysłani policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Nyskiej Komendy. W trakcie wykonywanych czynności na miejscu zdarzenia ustalili, że ptak wleciał w szybę czołową pojazdu kierowanego przez mężczyznę pojazdu marki ford i ją uszkodził. W toku dalszych czynności okazało się, że kierujący, 37-latek jest osobą poszukiwaną na podstawie listu gończego – mówi st. sierż. Janina Kędzierska p. o. oficer prasowy KPP w Nysie.

Mężczyzna został zatrzymany. Najbliższe 4 miesiące spędzi w więzieniu.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź