Start Aktualności Wakacyjny konkurs – można popływać łódką!

Wakacyjny konkurs – można popływać łódką!

przez Nysa Hot

Od 28 czerwca Starostwo Powiatowe w Nysie rusza z akcją Wakacyjny konkurs z łódką w tle. Do wygrania: bilet uprawniający do wypożyczenia łódki z przystani w Nysie na czas 1 godziny.

Na czym polega konkurs?

  • Konkurs będzie przeprowadzany w każdym dniu roboczym w okresie od 28 czerwca do 6 sierpnia
  • Przedmiotem Konkursu jest udzielenie poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe zadane na naszym profilu FB pomiędzy godziną 9.00 a 12.00.
  • Odpowiedzi na pytanie konkursowe należy przesyłać wyłącznie na adres konkurs@powiat.nysa.pl do godz. 18.00 w dniu opublikowania pytania.
  • Nagrodę w danym dniu otrzymają dwie pierwsze osoby, które prześlą prawidłową odpowiedź na pytanie konkursowe.
  • Warunkiem udziału w Konkursie jest podanie przez uczestnika Konkursu prawdziwych danych osobowych, tj.: imienia, nazwiska, adresu poczty elektronicznej, numeru tel. kontaktowego (w celu umówienia terminu przekazania nagrody).

Zobacz regulamin konkursuWakacyjny konkurs z łódką w tle – Aktualności – Starostwo Powiatowe w Nysie

Przypomnijmy, że od 14 czerwca, na odcinku niemal półtora kilometra, usytuowanym między dwoma rzecznymi jazami, znów możemy korzystać z przyjemności, jaką daje pływanie. Ponownie funkcjonuje bowiem przystań kajakowa.

Przystań znajduje się między mostami Bema i Kościuszki – tuż za Rektoratem PWSZ w Nysie. Jest dostępna w dni robocze: od 11.00 do17.00 oraz w sobotę i niedzielę od 11.00 do18.00.

Przystań obsługuje Centrum Aktywizacji Zawodowej Bezrobotnych i Wolontariatu Ziemi Nyskiej.

Foto: Starostwo Powiatowe w Nysie

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź