Start Hot Weronika Muko-Waleczna dochodzi do siebie po retransplantacji płuc

Weronika Muko-Waleczna dochodzi do siebie po retransplantacji płuc

przez Nysa Hot

Za tę odważną dziewczynkę po raz kolejny trzymała kciuki cała Nysa! W środę 29 marca minie trzy tygodnie od retransplantacji płuc u walecznej nastolatki chorującej na mukowiscydozę.

Chora na mukowiscydozę Weronika Liniewska z Nysy na początku lipca 2020r.  przeszła skomplikowaną, trwającą wiele godzin operację przeszczepu płuc. Od początku jednak pojawiły się komplikacje i potrzebna była retransplantacja.

– Dzisiaj czuje się już wspaniale, nie mam duszności, oddycham sama, nie potrzebuje tlenu. Hmm, piękne to jest uczucie!! Muszę powiedzieć, że zawsze o tym marzyłam. Oddychać jak każdy zdrowy człowiek bez tlenu, bez duszności i bez wysiłku. Powolutku jestem szykowana już do wypisu. Wracam do domu, gdzie oczywiście dalej razem z Mamą będziemy dbały, aby ten stan utrzymać. Już teraz musi być dobrze. Dziękuje Wam bardzo, że kolejny raz byliście ze mną sercem i modlitwą. To dla mnie bardzo wiele znaczy! Dziękuje również za dotychczasowe wpłaty – mówi Weronika Liniewska z Nysy.

– Jeżeli ktoś chciałby mnie wspomóc odpisem 1,5% to mamy czas do końca kwietnia. KRS 0000064892, koniecznie z dopiskiem Liniewska Weronika lub zbiórka https://pomagam.pl/p6cwee.

Trzymamy kciuki, by spełniły się kolejne marzenia nastolatki z Nysy. Dużo zdrowia Weronika!

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź