Start Aktualności Wiceburmistrz Nysy Marek Rymarz z wyróżnieniem „Przyjazny Seniorom”

Wiceburmistrz Nysy Marek Rymarz z wyróżnieniem „Przyjazny Seniorom”

przez Nysa Hot

W zeszłym tygodniu obchodzono Dni Seniora. W ramach obchodów tego wydarzenia odbyła się m.in. sesja Rady Seniorów, w czasie której wręczone zostały wyróżnienia „Przyjazny Seniorom”.

Za działania na rzecz nyskich seniorów wyróżnienia odebrali dzisiaj: Teresa Sajan, prezes Zarządu Koła Związku Sybiraków Ziemi Nyskiej, Józefa Ziemnik, Prezes Stowarzyszenia Rozwoju Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Nysie oraz Marek Rymarz, Wiceburmistrz Nysy.

– Bardzo dziękuję za to wyróżnienie, naprawdę się nie spodziewałem. Odbieram tę nagrodę jako wyróżnienie dla całej gminy Nysa. Staramy się, aby było to miejsce jak najbardziej przyjazne dla seniorów, w którym jesień życia można spędzić bezpiecznie, ale też aktywnie  – powiedział Marek Rymarz, Wiceburmistrz Nysy.

Po sesji świętowanie przeniosło się do Nyskiego Domu Kultury, gdzie wystąpiły lokalne zespoły muzyczne w sali widowiskowej. Potem odbyła się zabawa taneczna we foyer.

Foto: Gmina Nysa

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź