Start Aktualności Wicemistrz olimpijski gościł u Burmistrza Otmuchowa!

Wicemistrz olimpijski gościł u Burmistrza Otmuchowa!

przez Nysa Hot

13 marca burmistrz Otmuchowa Jan Woźniak gościł wicemistrza olimpijskiego oraz dwukrotnego medalistę szosowych mistrzostw świata – Czesława Langa.

– Organizator Tour de Pologne odwiedził nasze miasto, aby zaproponować współpracę podczas tegorocznej edycji wieloetapowego wyścigu kolarskiego. Ta jedna z najbardziej prestiżowych, międzynarodowych imprez sportowych cieszy się ogromnym zainteresowaniem zawodowych kolarzy, którzy przez kilka dni przemierzają nasz kraj, aby zdobyć jedno z najbardziej pożądanych trofeów. Jeden z etapów wyścigu odbędzie się 15 sierpnia br., wtedy to zawodnicy mają zmierzyć się na trasie przebiegającej przez Otmuchów i okoliczne miejscowości. To wspaniała okazja do promocji naszego regionu, bowiem transmisja z wydarzenia emitowana jest w kraju i za granicą. Tour de Pologne przyciąga miliony kibiców zarówno przed telewizory, jak i do miejscowości, przez które przejeżdża peleton – informuje Gmina Otmuchów.

Foto: Gmina Otmuchów

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź