Start Aktualności Wieczór z erotykami w Nysie

Wieczór z erotykami w Nysie

przez Nysa Hot
Wraca Nyski Salon Literacki. Tym razem w nieco innej formule, ale wciąż w dobrej formie. 30 lipca na placu Paderewskiego zobaczymy program PROWOKACJE w wykonaniu Teodozji Świderskiej i Wojciecha Ossolińskiego.

Na piknik z poezją zapraszają Nyski Dom Kultury, Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Nysie oraz prowadząca wydarzenie nyska poetka, Małgorzata Bobak-Końcowa.
Nie zdajemy sobie sprawy, ale poezja dotyka nas na każdym kroku. Człowiek zwykle nie dostrzega tego, co jest najistotniejsze, a jedynie kojarzy suche fakty, ocenia, kalkuluje, klasyfikuje i przelicza. Poezja może nam pomóc w wyborach i odnajdywaniu zagubionych cząstek duszy. Pozwala na rozwój naszej osobowości, kiedy rozum wreszcie dopuści serce, aby swobodnie i właściwie odbierało świat. Poezja również bawi! O czym przekonamy się niebawem – czytamy na stronie organizatorów
Organizatorzy przygotują dla widzów koce, leżaki i plenerowy catering. W takiej formie to pierwsze tego typu spotkanie literackie w Nysie. Usłyszymy wiele ciekawych wierszy współczesnych, wśród nich erotyki.

To nie jedyne wydarzenie w tym miejscu. 25 lipca na placu Paderewskiego usłyszymy koncert duetu jazzowego Monika Lebich i Tomasz Słowik. Na 1 sierpnia planowany jest koncert Morowe Panny.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź