Start Aktualności Wieczory nad jeziorem z filmowymi hitami

Wieczory nad jeziorem z filmowymi hitami

przez Nysa Hot

Wiemy już jakie filmy zobaczymy podczas filmowego festiwalu nad Jeziorem Nyskim. Wydarzenie odbędzie się w ostatni weekend lipca (25-26.07). Dodajmy, że ruszyła już sprzedaż biletów.

Podczas Festiwalu Filmowego – Nocne Kino nad Jeziorem, zostaną wyemitowane dwa filmy: 25 lipca o godzinie 21.00 – EVEREST, a  26 lipca o godzinie 21.00 – NOC OCZYSZCZENIA. ANARCHIA.

O drugie miejsce walczył również film DZIEWCZYNA Z PORTRETU, który dostał identyczną liczbę głosów jak film NOC OCZYSZCZENIA. ANARCHIA. Ostatecznie to losowanie wyłoniło zwycięzcę.

Dodajmy, że po każdym seansie zobaczymy pokaz laserowy. Co ważne, zmieniła się także lokalizacja filmowego festiwalu.

– Z przyczyn niezależnych od nas, przeniesiemy się z emisją filmów z plaży na inne miejsce. Pole caravaningowe w te dni zmieni się w największą salę kinową. – informuje na Facebooku Ośrodek Rekreacji AKWA Marina w Skorochowie.

Ruszyła już sprzedaż biletów na wydarzenie. Wszystkie szczegóły znajdziemy pod tym linkiem – https://www.ebilet.pl/kino/pozostale/akwa-marina-festiwal-filmowy/

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź