Start Hot WIELKA TRAGEDIA. W wypadku zginęła 26-letnia druhna OSP. Była w 9. miesiącu ciąży

WIELKA TRAGEDIA. W wypadku zginęła 26-letnia druhna OSP. Była w 9. miesiącu ciąży

przez Nysa Hot

Poważny wypadek do którego doszło dziś przed południem na trasie Prudnik-Nysa ma tragiczne konsekwencje. Nie udało się uratować poszkodowanej 26-latki. Rozmiar tej tragedii potęguje fakt, że kobieta była w 9. miesiącu ciąży.

Wypadek miał miejsce na DK41 w Niemysłowicach koło Prudnika. Doszło do niego dziś około godz. 11.30. Zderzyły się dwa samochody osobowe – volvo oraz citroen.

W wypadku ucierpiały trzy osoby – 26-letni kierowca citroena, jego 26-letnia pasażerka, która była w 9. miesiącu ciąży, a także 53-letni kierowca volvo.

Najbardziej poważny był stan kobiety. Mimo starań lekarzy, 26-latki i jej dziecka nie udało się uratować. W żałobie pogrążona jest jednostka, w której służyła kobieta. 26-latka była bowiem druhną Ochotniczej Straży Pożarnej w Michałowicach.

-Dziś dotarła do nas tragiczna wiadomość o śmierci naszej druhny Basi. W tych trudnych chwilach łączymy się w bólu z rodziną oraz wszystkimi bliskimi naszej koleżanki. Basia, na zawsze pozostaniesz w naszych sercach! – napisali na Facebooku druhowie z OSP KSRG Michałowice.

Foto: OSP KSRG Michałowice

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź