Start Aktualności Wielki Event Rekrutacyjny Vademecum

Wielki Event Rekrutacyjny Vademecum

przez Nysa Hot

Czy lubisz takie imprezy gdzie możesz coś ciekawego się dowiedzieć, coś pysznego zjeść, zaprzyjaźnić się z cudownym pieskiem a przy okazji zakręcić kołem fortuny i wygrać fajną nagrodę? Jeżeli tak to przyjdź 21 maja (sobota) o godzinie 12.00 do Galerii Dekada w Nysie. 

Vademecum Nysa zaprasza

Na parterze, niedaleko lodów Grycan znajdziesz stanowisko ECES VADEMECUM. To tam będzie się odbywał wielki event rekrutacyjny. Spotkasz tam ciekawych ludzi, którzy będą opowiadać o rzeczach o jakich nigdy nie słyszałeś!

1. No bo czy wiesz, że można z pozostałości po kuchennych zmaganiach wyczarować wspaniałe smakołyki? Nie, to się właśnie dowiesz a jeszcze dodatkowo spróbujesz!

2. Czy znasz autorów bloga podróżniczego Ahoj! Przygodo, którzy opowiedzą o pomyśle na książeczkę dla dzieci „Ahoj Opolskie” oraz o tym jak w łatwy i przyjemny sposób podróżować z dziećmi. W dodatku na miejscu będzie możliwość wygrania książeczek oraz ich zakupienia bezpośrednio od autorów.

3. A może jesteś rodzicem i nie bardzo wiesz jak sobie radzić z dziećmi? Żaden problem Paulina Sobek opowie jak być „Rodzicem XXI wieku – czyli jak być dobrym i skutecznym Rodzicem na miarę czasów instant?”.

4. W dodatku Ela Błońska przyprowadzi swojego bardzo kudłatego przyjaciela i opowie o dogoterapii.

5. A firma kosmetyczna Souvre przekaże ciekawostki na temat skóry i problemów z nią a także dokona indywidualnej diagnostyki skóry z wykorzystaniem analizera Nati.

To wszystko oczywiście bezpłatnie.

Możesz też skorzystać z okazji i zapisać się do szkoły policealnej, Liceum czy na studia w Vademecum. No i zakręcić kołem fortuny a nuż los się do Ciebie uśmiechnie. Świętuj razem z Vademecum rozpoczęcie rekrutacji i dołącz do nas! Nie może Ciebie tam zabraknąć!

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź