Start Hot Wiemy kiedy powstanie KFC w Nysie!

Wiemy kiedy powstanie KFC w Nysie!

przez Nysa Hot

Przypomnijmy – nyskie KFC powstanie na skwerze rozdzielającym teren PKP od drogi wojewódzkiej, między ul. Racławicką a ul. Bema. Jak zapowiada inwestor, chrupiące skrzydełka z kubka z charakterystycznym logo zjemy już w czerwcu przyszłego roku!

Co ciekawe, naprzeciwko nowego Centrum Przesiadkowego powstanie nie tylko lokal KFC. W pawilonie będzie także supermarket popularnej marki (szczegóły zdradzimy wkrótce), siłownia oraz drogeria.

Przy samym KFC, które będzie mieć 300 m2 powierzchni, powstanie ogródek zewnętrzny oraz, co ciekawe, wiaty fotowoltaiczne.

Budowa rusza już dzisiaj. Samo KFC zostanie otwarte w czerwcu przyszłego roku. Dodajmy, że pawilon będzie budowany w dwóch etapach, a cały obiekt będzie miał powierzchnię około 2500m2.

Dzięki odpowiedniej lokalizacji obiektu, kupimy jedzenie bez konieczności opuszczania samochodu (tzw. drive-through).

Oprócz smażonych kawałków kurczaka podawanych z oryginalnym sosem w KFC możemy zjeść także burgery z kurczakiem, wrapy, skrzydełka, frytki, surówki czy desery.

Foto ilustracyjne/Pixabay

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź