Start Hot Wiemy kiedy rusza sezon na kąpielisku Frajda!

Wiemy kiedy rusza sezon na kąpielisku Frajda!

przez Nysa Hot

Już 25 czerwca rusza kąpielisko miejskie Frajda. Obecnie trwają intensywne prace przygotowujące obiekt do sezonu. Latem atrakcją znów mają być bardzo popularne w ostatnich sezonach Noce Basenów. 

– Wakacje coraz bliżej, więc przygotowania na kąpielisku idą pełną parą. Otwieramy obiekt w pierwszą sobotę wakacji. Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie – mówi Bogdan Wyczałkowski, Prezes Agencji Rozwoju Nysy. 

Oprócz basenowych niecek i zjeżdżalni do naszej dyspozycji będą także stoiska z dobrym jedzeniem. W tym roku powrócą tez bardzo lubiane nocne imprezy na kąpielisku.

– Dużo będzie zależeć od pogody, ale przez okres wakacji chcemy zorganizować przynajmniej 4 Noce Basenów. Planujemy także aqua aerobik czy wspólny weekend z koszykarzami i siatkarzami – dodaje Wyczałkowski. 

Przypomnijmy, że Agencja Rozwoju Nysy ma w planach także, by w przyszłości przenieść lodowisko na teren kąpieliska Frajda.

Foto: ARN

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź