Start Hot Wiemy w jakiej roli Norbert Krajczy zostanie przy nyskim szpitalu

Wiemy w jakiej roli Norbert Krajczy zostanie przy nyskim szpitalu

przez Nysa Hot

27 marca, po ponad 30 latach kierowania placówką, obowiązki dyrektora przestanie pełnić Norbert Krajczy. Nadal będzie jednak związany z nyskim szpitalem. Wiemy już w jakiej roli.

– 27 lutego na posiedzeniu Rady Społecznej chcemy zaopiniować zmiany w strukturze organizacyjnej szpitala, gdzie pojawi się funkcja Pełnomocnika ds. medycznych. Jest to temat omówiony już z Zarządem Powiatu, a także dyrekcją szpitala. Pan Norbert Krajczy od 28 marca już jako emeryt będzie nadal związany z nyskim szpitalem. Zajmie się szeroką rozumianą administracją w obszarze medycznym, wspierając obecnego wicedyrektora Marka Szymkowicza. Zresztą ten duet zarządza nyskim szpitalem od wielu lat. To najlepsze rozwiązanie aby wykorzystać, w pozytywnym tego słowa znaczeniu, umiejętności, wiedzę i doświadczenie Pana Norberta Krajczego – mówi Artur Kamiński, Przewodniczący Rady Społecznej nyskiego szpitala.

Pod koniec marca Starostwo Powiatowe ogłosi konkurs na stanowisko dyrektora nyskiego ZOZ-u. Do momentu jego rozstrzygnięcia placówką będzie kierować osoba pełniąca obowiązki dyrektora. Będzie to osoba obecnie zatrudniona w placówce.

Norbert Krajczy ma 73 lata. Pracuje w nyskim szpitalu od ponad 40 lat. Od 1991 roku pełni funkcję dyrektora ZOZ-u.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź