Start Rozrywka „Wiersz jak opłatek”

„Wiersz jak opłatek”

przez Nysa Hot

Małgorzata Bobak-Końcowa, Adriana Jarosz prezes Związku Literatów Polskich – Odział Opole, Nyski Dom Kultury oraz Biblioteka Publiczna Miejska i Gminna w Nysie zapraszają na wyjątkowy wieczór Nyskiego Salonu Literackiego pt. WIERSZ JAK OPŁATEK.

Wydarzenie odbędzie się 10 grudnia. Początek o godz. 18:00. Tradycyjnie Salon Literacki będzie mieć miejsce na Małej Scenie im Jerzego Kozarzewskiego w Nyskim Domu Kultury.

– Czym możemy się podzielić z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia? Czasem wystarczy mały gest, aby zmienić dzień, a nawet całe życie i sposób postrzegania świata osoby, do której wyciągamy pomocną dłoń i obdarowujemy dobrym słowem. Podzielmy się wierszem jak opłatkiem! Zapraszamy serdecznie do Nyskiego Salonu Literackiego nie tylko stałych bywalców i wielbicieli poezji, ale osoby samotne – zapraszają organizatorzy wydarzenia.

– Wieczór umili poezja związana z okresem bożonarodzeniowym oraz oprawa muzyczna w wykonaniu Nikodema Łabuza i Agnieszka Weryszko.

Spotkanie objęte patronatem Związku Literatów Polskich – Oddział Opole.

Powiązane artykuły

Skomentuj

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź