Start Lifestyle Wnioski w komplecie. Kto wygra?

Wnioski w komplecie. Kto wygra?

przez Nysa Hot

Wszystkie wnioski złożone do tegorocznej edycji budżetu obywatelskiego wezmą udział w głosowaniu. O tym które zostaną wykonane zdecydujemy my sami.

Głosowanie przewidziano od 24 kwietnia do 9 maja br. Jak co roku będziemy mogli oddać głosy w sposób tradycyjny lub przez internet. O Wasze głosy będą strać się wnioskodawcy m.in. wymiany urządzeń placu zabaw przy Alei Lompy, stworzenia strefy rekreacji na Słowiańskiej i Podzamczu, czy też budowy toru rowerowego pumptrack. W sołectwach przeważają projekty związane z aktywnym wypoczynkiem.
My zachęcamy do oddawania głosów na nasz projekt. Zakup defibrylatorów do placówek oświatowych i administracji publicznej to sprawa, która dotyczy wszystkich. Budowa sieci placówek zaopatrzonych w sprzęt do ratowania życia i uświadamianie społeczeństwa mogą znacznie przyczynić się do poprawy bezpieczeństwa naszych bliskich.

Pełna lista wniosków wstępnie dopuszczonych do głosowania >>> link

 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź