Start Aktualności WOŚP w Nysie – jaki program?

WOŚP w Nysie – jaki program?

przez Nysa Hot

Nysa dowodzi swojej niesamowitości po raz kolejny. W zaledwie trzy dni udało się zorganizować 27 Finał WOŚP. Od 10.00 do 16.00 pięć grup wolontariuszy będzie kwestować na głównych ulicach miasta. Od 14.00 w oddziale MBanku na nyskim Rynku stanie kolejna puszka. W placówce już działa terminal WOŚP.

Serce Orkiestry zabije od 16.00 w Dworze Biskupim przy Alei Lompy 5, gdzie możemy liczyć na dwa poziomy szaleństwa. W przenośni i dosłownie. Parter budynku, restauracja Mono Stereo będzie wypełniony muzyką. Najpierw pojawi się 9-osobowy zespół młodzieży, znany między innymi z występów w pałacu w Piotrowicach Nyskich, uzdolniony Klub Miłośników Dobrej Piosenki ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Nysie, a po 19 usłyszymy Szymona Butora z zespołem PWSZ.

Piętro budynku wypełnią atrakcje dla dzieci, stoiska kliku lokalnych firm oraz DKMS. Tam też będzie można obejrzeć pokazy tańca w wykonaniu Wytwórni Działań Kreatywnych i Studia Tańca LEODANCE. Pojawią się też liczne gadżety m.in. od drużyny Stal Nysa, które będzie można zdobyć w trakcie wydarzenia. Na alejkach Court Park Gallery staną samochody rajdowe NSA Taboss Racing Team, a całość zakończy światełko do nieba w niestandardowym wydaniu… Jak zapowiada organizatorka – Anna Żurkowska, może nie będzie idealnie ze względu na krótki czas przygotowania, ale za to będzie głośno i wesoło! 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź