Start Aktualności Wraca Pchli Targ!

Wraca Pchli Targ!

przez Nysa Hot

Gmina Nysa i Agencja Rozwoju Nysy organizują dla mieszkańców pierwszą w tym roku edycję jarmarku rzeczy używanych „Pchli Targ”. Wydarzenie odbędzie się 2 marca 2024 r. przed Halą Nysa przy ul. Sudeckiej, w godzinach 8.00-12.00.

– Zapraszamy Państwa do zgłaszania chęci uczestnictwa i rezerwacji powierzchni w celu sprzedaży lub wymiany swoich towarów. Zgłoszenia prosimy kierować do 28 lutego 2024 r. do godz. 12.00, do Urzędu Miejskiego w Nysie – Wydział Kultury, Sportu, Turystyki i Ochrony Zabytków pod numerem telefonu: 77 4080551 lub mailowo: m.nowak@www.nysa.pl. – informuje Gmina Nysa.

– Przy zgłoszeniu prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz numeru telefonu do kontaktu. Dodatkowo prosimy o określenie ilości potrzebnego miejsca dla wystawcy. Pchli targ odbywać się będzie na parkingu z wyznaczonymi miejscami postoju dla samochodów. Przewiduje się dla pojedynczych wystawców jedno wyznaczone liniami miejsce postojowe (ok. 10 m kwadratowych). W przypadku potrzeby większego stoiska prosimy o zgłoszenie (maksymalnie 3 miejsca postojowe).

W tym roku odbędzie się dziewięć edycji „Pchlego Targu” (w poprzednim mieliśmy trzy). Impreza w poprzednim sezonie cieszyła się dużym zainteresowaniem zarówno mieszkańców jak i wystawców.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź