Start Aktualności Wracają ze sporą dawką humoru!

Wracają ze sporą dawką humoru!

przez Nysa Hot

Już 3 lipca na deskach NDK powraca Amatorska Grupa Teatralna z Hajduk Nyskich, z najnowszą komedią pt. „Hajducka podróż”. Śmiechu będzie co niemiara.

Komedia na deskach NDK w Nysie

Na jednej z pierwszy prób do nowej sztuki byliśmy z kamerą już przed rokiem. Niestety, pandemia przesunęła w czasie premierę. Aktorzy z Hajduk Nyskich okazję na pokazanie swoich talentów będą mieli już na początku lipca, na gościnnych deskach Nyskiego Domu Kultury. Tym razem zobaczymy przezabawne perypetie hajduczanek, które po raz pierwszy w życiu wybiorą się na zagraniczną wycieczkę. Problem w tym, że żadna z nich nie zna języków obcych… Tu z pomocą przyjdzie boy hotelowy (w tej roli sołtys Hajduk Nyskich Jacek Czuchraj), który „liznął” trochę polskiego.

Poprzednie próby zdobycia ser widowni zakończyły się sukcesem, a pewnie wielu z Was pamięta jeszcze gagi z Hamazona (zobacz: Hamazon rekrutuje!). Za reżyserię odpowiada Wojtek Meres. Wstęp wolny.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź