Start sport Wspólne bieganie z mistrzem.Bartek Przedwojewski zaprasza!

Wspólne bieganie z mistrzem.Bartek Przedwojewski zaprasza!

przez Nysa Hot

Bartek Przedwojewski zaprasza na wspólne bieganie w Głuchołazach. Trening z naszym znakomitym sportowcem już 31 października o godz. 10.00 przy stadionie miejskim w Głuchołazach.

– Ludzi Złoci! Zapraszam Was na wspólne bieganie w Głuchołazach! Zrobimy sobie luźne bieganie w pięknej scenerii okolic Góry Chrobrego, zahaczając oczywiście o legendarne 300 schodków. Pobiegamy, pogadamy i miło spędzimy czas w swoim towarzystwie. Zapraszam wszystkich, którzy biegają- wolno i szybko. Tempo zapewniam konwersacyjne – mówi Bartek Przedwojewski.

Bartek Przedwojewski to utytułowany biegacz górski. Kilkanaście dni temu wywalczył miejsce na podium prestiżowego cyklu Golden Trail World Series.

Bartek pochodzi z Głuchołaz, a obecnie mieszka we Wrocławiu. Z zawodu jest strażakiem. Jeszcze niedawno łączył pracę zawodową z karierą sportową. Przy rosnących wymaganiach związanych z coraz większą popularnością dyscypliny, zdecydował się postawić na biegi górskie.

Powiązane artykuły

Skomentuj

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź