Start Aktualności Wybierz zawód przyszłości! Kolejny Dzień Otwarty w Liceum MEDYK w Nysie

Wybierz zawód przyszłości! Kolejny Dzień Otwarty w Liceum MEDYK w Nysie

przez Nysa Hot

Liceum MEDYK w Nysie zaprasza uczniów klas 8 na kolejny Dzień Otwarty! Pierwszy dzień zorganizowany 21 marca cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Dlatego szkoła znów otwiera swoje podwoje i zaprasza młodzież.

– Przyjdźcie do nas ze swoimi rodzicami, przyjaciółmi czy kolegami, wpiszcie się na listę wstępną uczniów i zyskajcie możliwość uczenia się w liceum innym niż wszystkie – informuje Liceum MEDYK w Nysie.

Dzień Otwarty czeka nas już w najbliższą sobotę, 23 kwietnia w godz. 10:00 – 14:00. Szkoła znajduje się na ul. Kościuszki 10 (dawne Gimnazjum nr 3).

W czasie wydarzenia będzie można poznać ofertę szkoły, spotkać się z uczniami i nauczycielami, zobaczyć sale i pracownie
oraz dowiedzieć się jak wygląda rekrutacja.

– Zapraszamy serdecznie Uczniów z wraz rodzicami! Pomożemy Wam podjąć decyzję, która może mieć ogromne znaczenie dla Waszej przyszłości!!!! Na miejscu będzie możliwość wypełnienia wniosku rekrutacyjnego! Jeśli chcą Państwo odwiedzić nas w innym terminie, zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu omówienia szczegółów – informuje Liceum MEDYK w Nysie.

Link do wydarzenia na FB – Dzień otwarty w Liceum MEDYK | Facebook

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź