Start Aktualności Wyciek w parkingu podziemnym

Wyciek w parkingu podziemnym

przez Nysa Hot

„Zimowanie” na parkingu przy Piastowskiej to już standard. Gorzej, jak z zaniedbanych pojazdów wyciekają płyny eksploatacyjne. Jeden z nich odholowała Straż Miejska.

Mieszkaniec Nysy ukarany mandatem

Strażnicy interweniowali po otrzymaniu zgłoszenia od mieszkańca Nysy. Podczas wizji w terenie odkryto pojazd na tablicach spoza gminy, z którego wyciekał olej. Właściciel został ukarany mandatem i musiał usunąć powstałe zanieczyszczenia. Policja i Straż Miejska wielokrotnie otrzymywały sygnały o „zimowaniu” pojazdów w garażu. Dotyczy to m.in.  osób, które wyjeżdżają do pracy za granicę. Przypomnijmy, że jak na razie Starostwo Powiatowe nie wprowadziło opłat za korzystanie z parkingu.
Opłaty pojawiły się za to w galerii Dekada. Po trzech miesiącach funkcjonowania darmowego parkingu, przy wyjeździe z galerii będziemy musieli uiścić opłatę. Zwolnieni są z niej klienci marketu Carrefour (czytaj więcej). Wciąż nie wiadomo, kiedy zostanie oddany do użytku kolejny parking podziemny – w Galerii Nyskiej w ścisłym rynku.

 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź