Start Rozrywka Wydarzenia kulturalne i sportowe odwołane do końca czerwca

Wydarzenia kulturalne i sportowe odwołane do końca czerwca

przez Nysa Hot
Pierwotnie wydarzenia kulturalne w Nyskim Domu Kultury zaplanowane na marzec zostały przesunięte. Teraz pracownicy muszą odwołać kolejne, aż do końca czerwca. 
Kalendarz Nyskiego Domu Kultury na najbliższe pół roku był praktycznie zapełniony. Teraz pracownicy placówki muszą odwołać i przenieść na inne terminy te, które miały odbyć się przed 1 lipca. Oznacza to, że kilkadziesiąt wydarzeń, nad którymi trwały przygotowania nie odbędą się lub zostaną przesunięte na jesień lub zimę. 
W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa COVID-19 jesteśmy zmuszeni do przeniesienia najbliższych wydarzeń zaplanowanych w Nyskim Domu Kultury na inne terminy. Codziennie pracujemy nad tym zmianami w kalendarzu. Prosimy o wyrozumiałość. Zrobimy wszystko co tylko jest możliwe, aby po zakończeniu tego trudnego czasu, czekały na Państwa różnorodne wydarzenia kulturalne w naszym mieście. – wyjaśnia Dyrektor Nyskiego Domu Kultury, Marek Kędzierski
Wydarzenia są odwołane zarządzeniem Burmistrza Nysy. W ustalonym terminie nie odbędzie się m.in. Jarmark Wielkanocny, koncert Sławka Uniatowskiego, ELENI, a także wiosenne spektakle. Nie ma jednak co się martwić, bo to oznacza, że druga połowa roku – o ile sytuacja w kraju na to pozwoli – będzie przepełniona wydarzeniami. 
Do 30 czerwca nie będą odbywać się także wydarzenia sportowe, takiej jak mecze Stali czy Polonii Nysa. 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź