Start Aktualności Wygraj bilety na przystań kajakową!

Wygraj bilety na przystań kajakową!

przez Nysa Hot

Od poniedziałku, 8 sierpnia, Starostwo Powiatowe w Nysie rusza z konkursem pn. „II Wakacyjny konkurs z łódką w tle”. Do wygrania 2 bilety jednoosobowe uprawniające do wypożyczenia łódki z przystani na rzece Nysie Kłodzkiej w Nysie na czas 30 minut.

Co należy zrobić aby wziąć udział w konkursie? Należy wskazać najciekawszą atrakcję turystyczną z terenu Powiatu Nyskiego, wraz z krótkim opisem uzasadniającym wybór. Opis atrakcji może zawierać maksymalnie 5 zdań i ma na celu polecenie atrakcji mieszkańcom i turystom. Opis nie może zawierać obraźliwych lub wulgarnych treści.

Polecaną atrakcję wraz z uzasadnieniem należy przesyłać na adres konkurs@powiat.nysa.pl do godz. 20.00 w każdym dniu konkursu.

Nagrodę w danym dniu konkursu otrzymają cztery osoby, które prześlą najciekawsze, zdaniem Organizatora, uzasadnienie.
Warunkiem udziału w Konkursie jest podanie przez uczestnika Konkursu prawdziwych danych osobowych, tj.: imienia, nazwiska i adresu poczty elektronicznej.

W Konkursie wezmą udział tylko te zgłoszenia, które będą zawierały powyższe informacje, wszystkie pozostałe zgłoszenia nie będą brane pod uwagę.

Bilety są do wykorzystania w weekendy, w godzinach 12:00 – 18:00. Ważne do 11 września.

Regulamin konkursu – https://www.powiat.nysa.pl/aktualnosc-8841-ii_wakacyjny…

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź