Start Aktualności Wygraj hulajnogę elektryczną z GP!

Wygraj hulajnogę elektryczną z GP!

Rusza konkurs dla kierowców z atrakcyjnymi nagrodami

przez Nysa Hot

Planujesz zrobić przegląd rejestracyjny pojazdu? Wybierając stację kontroli GP oraz Dealer Fiat GP w Nysie przy ul. Zwycięstwa możesz dodatkowo wygrać elektryczną hulajnogę. Początek konkursu już 2 listopada. Partnerem jest Radio Nysa.

Większe moce przerobowe GP

Konkurs organizowany jest z okazji otwarcia dodatkowej linii diagnostycznej dla pojazdów. Do dyspozycji klientów będzie 5 uprawnionych diagnostów, co pozwala na bezkolejkową obsługę przeglądów rejestracyjnych. – Bez zbędnego umawiania się wszystko zrobimy od ręki! – zapewniają pracownicy stacji GP.
Co ważne, każda osoba która wykona przegląd rejestracyjny w dniach 2-29 listopada br. ma szansę na wygranie hulajnogi elektrycznej fiat 500, o wartości blisko 1500 złotych. W każdy poniedziałek o 17.00 konkurs będzie odbywać się na antenie Radio Nysa (zobacz regulamin konkursu). Zasady są proste. Kto pierwszy dodzwoni się do popularnej nyskiej stacji i poda odpowiedź na pytanie ten w nagrodę otrzyma hulajnogę elektryczną. Już dziś ustawcie radioodbiorniki na 103,6 FM.

Stacja kontroli GP pracuje w dni powszednie od 7 do 20, a w soboty od 8 do 14. Warto przyjechać na Zwycięstwa 2 i zyskać spokój swój i swoich bliskich.

 

 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź