Start Aktualności Wygraj robota i ułatw sobie życie w domu

Wygraj robota i ułatw sobie życie w domu

Stacja GP Nysa przygotowała kolejny konkurs dla klientów

przez Nysa Hot

Były hulajnogi elektryczne, telewizory oraz darmowe tankowanie. W lutym GP Nysa zaprasza do zabawy, w której do wygrania są 4 roboty Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro. Polecamy!

GP zrobi za Ciebie porządki wiosenne!

Tradycyjnie głównym partnerem GP w konkursie dla klientów jest Radio Nysa. Włączcie 103,6 FM o godzinie 18.00 w dniach 21, 23, 25 i 28 lutego i dajcie sobie szansę na wygranie atrakcyjnych nagród. Tym razem do wygrania prawdziwy hit znanej marki Xiaomi. Zasady są takie jak w przypadku poprzednich konkursów. Najpierw robimy przegląd rejestracyjny w GP Nysa, zachowujemy paragon i w wyznaczonym terminie dzwonimy do Radio Nysa, gdzie musimy odpowiedzieć na proste pytanie konkursowe. Oczywiście jedna nagroda na jedną osobę. Pamiętajmy, że uczestnikiem Konkursu może być każda pełnoletnia osoba fizyczna.

O nagrodzie:

Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mi Pro posiada funkcje czyszczenia na sucho i na mokro w jednym urządzeniu. Obsługuje 3 tryby czyszczenia. Symuluje ręczne mycie na mokro w celu uzyskania optymalnych rezultatów. Inteligentnie sterowany zbiornik na wodę chroni drewniane powierzchnie. Dokładne czyszczenie z wydajnym ssaniem 2100 Pa. Cechuj go ponadto nowa ulepszona nawigacja laserowa DS, z dokładniejszym planowaniem trasy.

Regulamin konkursu

Wybierając się na przegląd rejestracyjny pojazdu nie zapomnijmy o zabraniu dowodu rejestracyjnego. Na GP przy ul. Zwycięstwa 2 wymagany przegląd zrobimy bez wcześniejszego umawiania się. Dzięki rozbudowie stacji diagnostyki, do dyspozycji klientów pozostaje 5 uprawnionych diagnostów.

Organizatorami Konkursu są  P.H.U. GP Grochalski-Pięt Sp.J oraz Radio Nysa.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź