Start Lifestyle Wyjątkowe miejsce dla pań ma już 3 lata

Wyjątkowe miejsce dla pań ma już 3 lata

przez Nysa Hot

3 lata temu spełniło się marzenie nyskiej stylistki modowej Edyty Hasiak-Jaszczyszyn. Przy Kościuszki w budynku Inkubatora przedsiębiorczości Agencji Rozwoju Nysy powstało wyjatkowe miejsce dla pań.  To Dress Room – jak mówi właścicielka- „tylko i nie tylko” butik z sukniami.

– „Tylko”, bo moje miejsce pracy nabrało realnych kształtów, a trzy lata pracy z kobietami nauczyło mnie pokory, dystansu i pewności siebie. „Nie tylko”, bo moda, która jest moją pasją od zawsze, potrafiła niejednokrotnie zmienić życie moich klientek.  – mówi Edyta Hasiak-Jaszczysztn. – Dress Room stał się jak żywa powieść o kobiecym losie – o naszych ślubach, przygodach pozamałżeńskich, rozwodach; o kobietach zagubionych, zakochanych, lekceważonych przez mężów, udręczonych macierzyństwem i codziennością domową. Udało mi się stworzyć miejsce, gdzie każda kobieta, niezależnie od rozmiaru, statusu społecznego, czy poziomu kompleksów czuje się „na miejscu”. Dress Room był także częścią ważnych, kobiecych projektów, m.in. „Piękna i Bestia”, w którym dotknięte przez poważne schorzenia kobiety znów mogły poczuć się atrakcyjnie. Mam nadzieję, że będę mogła kontynuować swoją pracę przez kolejne lata i zarażać Was, Kobiety, swoim pozytywnym podejściem do życia!

Oczywiście w trakcie świętowania nie mogło zabraknąć okolicznościowego tortu. Dodajmy, że Edyta Hasiak-Jaszczyszyn jest także stałym ekspertem programu Aktywna Sobota emitowanego na antenie Radio Nysa. Stylistka opowiada m.in. o najnowszych modowych trendach. Najbliższa okazja, by posłuchać, co będzie na topie w sezonie jesienno-zimowym już w tę sobotę, 17 października. Wywiad z Edytą rozpocznie się ok. 13.15.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź