Start Aktualności WYMYŚL NAZWĘ DLA NOWEGO OŚRODKA i zgarnij nagrodę!

WYMYŚL NAZWĘ DLA NOWEGO OŚRODKA i zgarnij nagrodę!

przez Nysa Hot

WYMYŚL NAZWĘ DLA NOWEGO OŚRODKA i wygraj 3-dniowy pobyt dla 4 osób w nowym domku!

– Już w listopadzie 2024 r. na terenie Ośrodka Rekreacji AKWA Marina zostanie oddany do użytku nowoczesny kompleks wypoczynkowy, który będzie składał się z 15 domków i budynku konferencyjno-bankietowym dla 120 osób. Tym samym zachęcamy wszystkich do udziału w konkursie. Celem Konkursu jest wyłonienie Zwycięzcy, który przygotuje autorska nazwę dla nowopowstającego ośrodka wypoczynkowego nad Jeziorem Nyskim. Nazwa ośrodka może być przygotowana przez jednego uczestnika. W przypadku osób niepełnoletnich zgłoszenie dokonuje opiekun. Każda osoba może zgłosić dowolną ilość nazw – informuje Ośrodek Rekreacji AKWA Marina. 

Konkurs trwa od dnia 20 marca 2024 r. do dnia 21 kwietnia 2024 r.

Warunkiem udziału w konkursie jest zapoznanie się z regulaminem, wysłanie prawidłowo wypełnionej Kartą Zgłoszeniową i Oświadczeniem, zgodnie ze wzorami stanowiącymi załączniki do niniejszego regulaminu na adres e-mail: sekretariat@wikakwa.pl do godz. 23.59 dnia 21 kwietnia 2024 r.

Przy ocenie prac będą brane pod uwagę:
wartość merytoryczna: zgodność pracy z tematem konkursu,
wartość artystyczna: pomysłowość, kreatywność, oryginalność, dopasowanie do charakteru i specyfiki miejsca w jakim znajdować się będzie nowy Ośrodek.

Jury przyzna 1 nagrodę: trzydniowy pobyt w nowopowstałym ośrodku dla czterech osób.

ZOBACZ REGULAMIN: https://wikakwa.pl/konkurs 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź