Start Hot Wyścigi skuterów, flyboard i lasery! Znamy program imprezy!

Wyścigi skuterów, flyboard i lasery! Znamy program imprezy!

przez Nysa Hot

Już 9 lipca nad Jeziorem Nyskim znów usłyszymy charakterystyczny warkot silników. Tego dnia rozpocznie się kolejna odsłona Grand Prix International JETSKI 2022 Poland Nysa. Będzie show, energia i niesamowity klimat! Warto już teraz zarezerwować sobie czas w drugi weekend lipca. 

– Mam przyjemność zaprosić wszystkich na jeszcze większą imprezę, jeszcze większe show na wodzie! W tym roku bawimy się przez dwa dni. Dziękuje wszystkim, którzy angażują się w organizację tego wydarzenia, w szczególności Pani Edycie Peikert, prezes spółki AKWA – mówi Janusz Stajak, organizator wydarzenia.

– Impreza jest dla wszystkich, począwszy od zawodników z licencjami po amatorów. Dla każdego będzie miejsce, by się ścigać i sprawdzić swoje umiejętności – dodaje Stajak.

Poznaliśmy już program imprezy. Dodajmy, że oprócz wyścigów skuterów zobaczymy także laserowe show, pokazy flyboardu i pole dance.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź