Start Hot Wyścigi skuterów i nocne show nad Jeziorem Nyskim!

Wyścigi skuterów i nocne show nad Jeziorem Nyskim!

przez Nysa Hot

W ubiegłym roku nocne show przyciągnęło nad jezioro tłumy kibiców. W tym sezonie nad naszym akwenem znów zobaczymy w akcji tych, którzy zamiast krwi mają w żyłach benzynę, a zawrotne prędkości to dla nich chleb powszedni. 

Skutery wodne i pokaz flyboardu nad Jeziorem Nyskim 

-Janusz Stajak już ciężko pracuje nad programem imprezy. Mamy nadzieję, że wszystko się uda i że będzie jeszcze ciekawiej niż rok temu. – mówi Edyta Peikert, prezes spółki AKWA.  – Na pewno będzie nocny pokaz flyboardu, ale same zawody rozpoczną się wcześniej.

Wstępnie Grand Prix Polski Skuterów Wodnych zaplanowano na 10 lipca. -To impreza, która od lat cieszy się wielką popularnością wśród miłośników szybkich maszyn i ryku silników – mówi Łukasz Bogdanowski z Ośrodka Rekreacji AKWA Marina. 

Podczas imprezy planowany jest dodatkowo konkurs muzyczny dla DJ oraz występ tancerzy. – Tego dnia wskrzesimy także dawną imprezę czyli zmagania o „Złotą śrubę”.  – dodaje Bogdanowski.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź