Start Aktualności Wystartowała Olimpiada Miast. Wesprzyj Nysę i wygraj konsolę Xbox Series S

Wystartowała Olimpiada Miast. Wesprzyj Nysę i wygraj konsolę Xbox Series S

przez Nysa Hot

W konkursie lokalna społeczność naszego miasta może wziąć udział i wygrać w grze online wsparcie finansowe dla dwóch instytucji z naszego miasta: jednej opiekującej się dziećmi, drugiej zajmującej się zwierzętami.

Konkurs Pascala – przyjemne z pożytecznym

Do zabawy przyłączyć może się każdy dorosły mieszkaniec miasta, który ma odrobinę czasu i chęci. Nic więcej nie jest wymagane, by wziąć udział w konkursie organizowanym przez Szkołę Policealną Pascal. Bierze w nim udział 18 miast, w których są placówki tej szkoły. Na zwycięzcę czeka atrakcyjna nagroda, ale wygrywa również miasto. A finansowe wsparcie popłynie do dwóch organizacji. Jeśli lubisz pomagać zwierzętom, wspierać dzieci, to tym bardziej warto wziąć udział w zabawie!
Konkurs organizowany jest z okazji jubileuszu działalności Szkół Pascal. Sekretariat szkoły w naszym mieście znajduje się w Nysie, ul. Wrocławska 11. Pascal już od ponad 10 lat umożliwia zdobycie zawodu w rok bądź dwa lata.

Olimpiada miast – jak grać?

Aby wziąć udział w konkursie, należy wejść na stronę olimpiadamiast.pl – nim zaczniemy grać, należy wybrać jedno z miast. Gramy dla Nysy, więc wybieramy Nysa. A później już tylko pokonujemy przeszkody na torze. W każdej grze uczestnik zdobywa punkty, które powiększają pulę miasta i jego. Punkty można zdobywać od 10 czerwca 2021 r. do 10 sierpnia 2021 r. Uczestnik, który zbierze najwięcej punktów, otrzyma konsolę Xbox Series S. Gracze, którzy zajmą, dzięki swojej punktacji, od II do X miejsca zostaną nagrodzeni zestawem: gra Monopoly, zniżka 50% na kurs jednoroczny zawodowy oraz zestawem gadżetów Szkoły Pascal.

Pascal olimpiada miast

Natomiast miasto, które będzie miało najwięcej punktów, dostanie nagrodę pod postacią wsparcia dla dwóch organizacji. W naszym mieście, jeśli wygramy, organizator przekaże po 3000 zł dla Placówki Opiekuńczo Wychowawczej w Nysie oraz dla Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Konradowej – oddział Nysa
Wzięcie udziału w konkursie nie kosztuje nic poza czasem poświęconym na grę. A warto grać często i dużo, bo dzięki temu dwie organizacje w Nysie mogą otrzymać finansowe wsparcie. Dobrym pomysłem jest ściągniecie aplikacji – Pascal Szkoły za darmo! bo również w niej znajdzie się przekierowanie do strony olimpiadamiast.pl Gramy gdy tylko mamy czas, bez względu na miejsce.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź